WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Pejzaż z wierzbami i kościołem w tle

Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 44,5 cm
52,5 x 56,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "HEN WÓJCIK"