WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Na spacerze (1982)

Technika:olej, płyta
Wymiary:50 x 57,5 cm
62 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "HEN. WÓJCIK 82"