WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Panorama Wawelu

Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 50 cm
51,5 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "HEN. WÓJCIK"