PIEŃKOWSKI Ignacy

PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA

Pejzaż z drogą

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:50 x 65,5 cm
61 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Ign. Pieńkowski"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.