PIEŃKOWSKI Ignacy

PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA

Pejzaż z rzeką

Technika:olej, płótno
Wymiary:37,5 x 58,5 cm
48 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Ign Pieńkowski"
Lokalnie widoczne spękania warstwy malarskiej.