PINKAS Ignacy

PINKAS Ignacy BIOGRAFIA

Pejzaż zimowy

Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 50 cm
37 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "I. Pinkas"
Widoczne zabrudzenie malatury.