TRUSZ Iwan

TRUSZ Iwan BIOGRAFIA

Sosny na wietrze

Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 20,8 cm
36 x 28 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Iw. Trusz"
Widoczne ubytki malatury w górnej części obrazu.