TRUSZ Iwan

TRUSZ Iwan BIOGRAFIA

Pejzaż południowy

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 33,5 cm
29 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Iwan Trusz"