TRUSZ Iwan

TRUSZ Iwan BIOGRAFIA

Widok na Dniepr

Technika:olej, tektura
Wymiary:25,5 x 34 cm
33,5 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "I. Trusz"
Na odwrocie pieczątka Magazynu farb, materjałów, perfumerji
oraz składu przyborów sztuki stosowanej A. Łopuszański i T. Sauczey we Lwowie.
Widoczne zabrudzenie malatury.