DEMKO Iwona BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Barokowa (2018) |
| Technika: | technika własna (akryl, brokat, cekiny, koraliki, tkanina, wypełnienie poliestrowe), płótno |
| Wymiary: | 30 cm (średnica) x 73 cm x 15 cm |
| Sygnowany i datowany na odwrocie: "Iwona | Demko | 2018" Na odwrocie naklejka autorska z podpisem artystki. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |