DEMKO Iwona

DEMKO Iwona BIOGRAFIA

Barokowa (2018)

Technika:technika własna (akryl, brokat, cekiny, koraliki, tkanina, wypełnienie poliestrowe), płótno
Wymiary:30 cm (średnica) x 73 cm x 15 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany na odwrocie: "Iwona | Demko | 2018"
Na odwrocie naklejka autorska z podpisem artystki.