DEMKO Iwona

DEMKO Iwona BIOGRAFIA

Płodne (2018)

Technika:technika własna (cekiny, sztuczne perły, lycra, wypełnienie poliestrowe, akryl, gąbka), płótno
Wymiary:50 cm (średnica)
Uwagi:Sygnowany i datowany na odwrocie: "Iwona | Demko | 2018"
Na odwrocie naklejka autorska z podpisem artystki.