RZEPA Izajasz

RZEPA Izajasz BIOGRAFIA

Ptaszek

Technika:drewno polichromowane, metal
Wymiary:9 x 14 x 4,3 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "Rzepa | Izajasz | Reda"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.