JÓZEFOWICZ Józefa

JÓZEFOWICZ Józefa BIOGRAFIA

Lirnik huculski

Technika:olej, sklejka
Wymiary:46 x 34,5 cm
63 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "J. Józefowicz"
Widoczne uszkodzenie podłoża przy krawędzi (śr.g.).