MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Portret siostry artysty (1918)

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:26,7 x 17,7 cm (w świetle passe-partout)
42,5 x 31,7 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d. "JMalczewski"
Opisany p.d.: "1918 wrzesień"