MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przy pracy (1891) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 22,5 x 31 cm 20,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout) 36,5 x 42 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JM [nieczytelne] 1891" Śr.d. nieczytelny opis kredką. Opisany p.g. ołówkiem numerem "7.", p.d. pieczątką z numerem "61". Na odwrocie pieczątka "ZE ZBIORÓW MARJI MALCZEWSKIEJ" z herbem Tarnawa. Na odwrocie oprawy opis dot. pieczątki oraz dedykacja z 1978 roku. Rysunek po konserwacji. | |