MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Pejzaż z dworkiem polskim

Technika:akwarela, papier
Wymiary:11,3 x 18,6 cm
20 x 28 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "JMalczewski"