MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

W zamkowej kuchni

Technika:tusz, karton naklejony na tekturę
Wymiary:23 x 32 cm
38 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "JMalczewski"
Na odwrocie pieczątka "ZE ZBIORÓW MARJI MALCZEWSKIEJ" z herbem Tarnawa.
Widoczne zabrudzenie i drobne uszkodzenia lica rysunku oraz ślad po zagięciu podłoża w środkowej części pracy.