MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Scena przed dworkiem i studia postaci (1926)

Technika:tusz, papier
Wymiary:35,3 x 27 cm
47,5 x 37,7 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany śr.d.: "JMalczewski | 20 Luty | 1926"
Na odwrocie szkic dwóch sylwetek ludzkich wykonany ołówkiem.