PAŁUCHA Jacek

PAŁUCHA Jacek BIOGRAFIA

Miałeś złoty róg (2016)

Technika:olej, płótno
Wymiary:38 x 33 cm
51,5 x 46,5 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany l.d.: "J. Pałucha 16"