SROKA Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sabaudczyk, który drzemał, zbudził się nagle i rzekł: "Pani coś mówiła?" (2004) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 92 cm |
| sygnowany śr.d.: "SROKA 2004" Na odwrocie autorski opis pracy: "16K70| 2004 | Sabaudczyk, który spał ...| JACEK SROKA" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |