SROKA Jacek

SROKA Jacek BIOGRAFIA

Sabaudczyk, który drzemał, zbudził się nagle i rzekł: "Pani coś mówiła?" (2004)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 92 cm
Uwagi:sygnowany śr.d.: "SROKA 2004"
Na odwrocie autorski opis pracy: "16K70| 2004 | Sabaudczyk, który spał ...| JACEK SROKA"