SROKA Jacek

SROKA Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Sabaudczyk, który drzemał, zbudził się nagle i rzekł: "Pani coś mówiła?" (2004)
Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 92 cm