TASZYCKI Jacek

TASZYCKI Jacek BIOGRAFIA

Exodus (1984)

Technika:tempera, akryl, płótno
Wymiary:98,5 x 99,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "JTaszycki 1984"
Opisany na odwrocie [opis słabo czytelny].
Na odwrocie metka z opisem obrazu.

PROWENIENCJA:
- zakup od artysty;
- kolekcja prywatna.