TASZYCKI Jacek

TASZYCKI Jacek BIOGRAFIA

Ptaki III

Technika:tempera, akryl, płótno
Wymiary:45 x 60 cm
50,5 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "JACEK TASZYCKI | 32-300 OLKUSZ |
UL 1-GO MAJA 37 | PTAKI III | 60 x 45 | TEMPERA. ACRYL"
Widoczne pojedyncze pęknięcia malatury.