KLIMOŃCZYK Jadwiga

KLIMOŃCZYK Jadwiga BIOGRAFIA

Zimowa aleja (1934)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:19,5 x 25 cm (w świetle oprawy)
28,5 x 33,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Klimończykówna | 34."
Na odwrocie szkic olejny pejzażu.