KLIMOŃCZYK Jadwiga

Jadwiga Klimończyk - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Jadwigi Klimończyk. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

KLIMOŃCZYK Jadwiga
KLIMOŃCZYK JadwigaKLIMOŃCZYK JadwigaKLIMOŃCZYK Jadwiga
Tytuł:Zimowa aleja (1934)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:19,5 x 25 cm (w świetle oprawy)
28,5 x 33,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Klimończykówna | 34."
Na odwrocie szkic olejny pejzażu.
Sprzedane:XXI Aukcja Dzieł Sztuki (15 XII 2022)
Cena wywoławcza:1700 zł
Cena uzyskana:2200 zł

JADWIGA KLIMOŃCZYK

Jadwiga Klimończyk urodziła się w 1908 roku, data śmierci nie jest znana. Była artystką czynną w XX wieku. W swojej twórczości wykorzystywała technikę olejną, malowała głównie pejzaże, rzadziej sceny we wnętrzach, np. akty. W jej malarstwie wyczuwalne są wpływy koloryzmu.

Przyjmujemy obrazy Jadwigi Klimończyk na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Jadwigi Klimończyk.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Jadwigi Klimończyk, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Jadwigi Klimończyk w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].