MĄCZKA Jadwiga
Jadwiga Mączka - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Jadwigi Mączki. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Pejzaż słoneczny (1989) |
Technika: | akryl płótno |
Wymiary: | 73 x 73 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "j. mączka’89" Opisany na blejtramie: "MĄCZKA J." |
JADWIGA MĄCZKA
Jadwiga Mączka to współczesna artystka, malarka, która w swojej sztuce wykorzystuje różne techniki, m.in. akryl i pastele. Maluje w charakterystycznym wypracowanym przez siebie stylu, opartym o geometryzację i uproszczenie kształtów oraz przyciągającym wzrok kontrastowością nasyconych barw i swoistą dekoracyjnością. Jadwiga Mączka maluje głównie pejzaże i sceny rodzajowe.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Jadwigi Mączki, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Jadwigi Mączki w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].