MĄCZKA Jadwiga

Jadwiga Mączka - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Jadwigi Mączki. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

MĄCZKA Jadwiga
MĄCZKA JadwigaMĄCZKA Jadwiga
Tytuł:Pejzaż słoneczny (1989)
Technika:akryl płótno
Wymiary:73 x 73 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "j. mączka’89"
Opisany na blejtramie: "MĄCZKA J."

JADWIGA MĄCZKA

Jadwiga Mączka to współczesna artystka, malarka, która w swojej sztuce wykorzystuje różne techniki, m.in. akryl i pastele. Maluje w charakterystycznym wypracowanym przez siebie stylu, opartym o geometryzację i uproszczenie kształtów oraz przyciągającym wzrok kontrastowością nasyconych barw i swoistą dekoracyjnością. Jadwiga Mączka maluje głównie pejzaże i sceny rodzajowe.

Przyjmujemy obrazy na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Jadwigi Mączki, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Jadwigi Mączki w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].