Jaeger - LeCoultre BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy diamentami i szafirami (XIX/XX w.) |
| Technika: | złoto, emalia, diamenty, szafiry |
| Wymiary: | 26 mm (średnica) |
mechanizm: z wychwytem cylindrowym koperta: odkryta, numer 50284 i 187, złoto dekiel zewnętrzny: ozdobiony diamentami i szafirami dekiel wewnętrzny: numer 50284 i 187 tarcza: emaliowana wskazówki: ludwikowskie, oryginalne szkło: mineralne Stan zachowania: tarcza z pęknięciem ZEGAREK NIEDOSTĘPNY | |