Jaeger - LeCoultre

Jaeger - LeCoultre BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy diamentami i szafirami (XIX/XX w.)

Technika:złoto, emalia, diamenty, szafiry
Wymiary:26 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z wychwytem cylindrowym
koperta: odkryta, numer 50284 i 187, złoto
dekiel zewnętrzny: ozdobiony diamentami i szafirami
dekiel wewnętrzny: numer 50284 i 187
tarcza: emaliowana
wskazówki: ludwikowskie, oryginalne
szkło: mineralne

Stan zachowania: tarcza z pęknięciem

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY