Jaeger - LeCoultre BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Złoty zegarek naręczny ze złotą bransoletą (lata 70.) |
Technika: | złoto, metal |
Wymiary: | 33 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: kaliber 818/2, numer 2083769, z 17 kamiennymi łożyskami, incablockiem oraz wychwytem szwajcarskim; sygnowany koperta: numer 9517 818, złoto 14k; sygnowana tarcza: metalowa, sygnowana wskazówki: oryginalne szkło: syntetyczne bransoleta: złoto 14K (jedna całość z kopertą) Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |