Jaeger - LeCoultre

Jaeger - LeCoultre BIOGRAFIA

Złoty zegarek naręczny ze złotą bransoletą (lata 70.)

Technika:złoto, metal
Wymiary:33 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: kaliber 818/2, numer 2083769, z 17 kamiennymi łożyskami, incablockiem oraz wychwytem szwajcarskim; sygnowany
koperta: numer 9517 818, złoto 14k; sygnowana
tarcza: metalowa, sygnowana
wskazówki: oryginalne
szkło: syntetyczne
bransoleta: złoto 14K (jedna całość z kopertą)

Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY