BERDYSZAK Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Z cyklu "Koła podwójne" (1963) |
| Technika: | gwasz, papier milimetrowy |
| Wymiary: | 41,5 x 29,6 cm 52,5 x 42,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "JAN | BER | DYSZ | AK | 1963" Niewielkie przerwanie krawędzi arkusza l.śr. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |