BERDYSZAK Jan

BERDYSZAK Jan BIOGRAFIA

Z cyklu "Koła podwójne" (1963)

Technika:gwasz, papier milimetrowy
Wymiary:41,5 x 29,6 cm
52,5 x 42,3 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "JAN | BER | DYSZ | AK | 1963"
Niewielkie przerwanie krawędzi arkusza l.śr.