OLPIŃSKI Jan Kazimierz

OLPIŃSKI Jan Kazimierz BIOGRAFIA

Boże Ciało

Technika:akwarela, karton
Wymiary:41 x 64 cm
46,5 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "K. Olpiński"