KONARSKI Jan

KONARSKI Jan BIOGRAFIA

Przejażdżka

Technika:olej, tektura
Wymiary:14,2 x 13 cm
29,5 x 28,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "J. Konarski"
Przy lewej górnej krawędzi obrazu widoczne pęknięcie warstwy malarskiej.