KOSTKA Jan

KOSTKA Jan BIOGRAFIA

Przed dworkiem

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 33,8 cm
31 x 41,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "JKOSTKA"