MAZURKIEWICZ Jan

MAZURKIEWICZ Jan BIOGRAFIA

Portret kobiety z pawimi piórami (1930)

Technika:pastel, papier
Wymiary:73 x 56 cm
82,5 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.śr.: "J.P. MAZURKIEWICZ | 1930"
Widoczny ślad naderwania papieru l.g. oraz l.d.