RUBCZAK Jan

RUBCZAK Jan BIOGRAFIA

Zamek Dunajec w Niedzicy

Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33,5 x 48 cm (w świetle passe-partout)
59 x 72,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Jan Rubczak"