ŚWIDERSKI Jan

ŚWIDERSKI Jan BIOGRAFIA

Miasteczko

Technika:olej, papier naklejony na tekturę
Wymiary:29,5 x 42 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Jan Świderski"