SZANCENBACH Jan

SZANCENBACH Jan BIOGRAFIA

Pejzaż z ciemnym niebem

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 80 cm
81,5 x 92,5 cm
Sygnowany p.d.: "Szancenbach"