WOJNARSKI Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż |
| Technika: | akwarela, karton |
| Wymiary: | 37,5 x 31 cm (wymiary w świetle passe-partout) 54 x 46 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany ołówkiem p.d.: "Jan Wojnarski" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z wystawy pośmiertnej Jana Wojnarskiego zorganizowanej w 1939 roku (nr kat. 72). | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |