WOJNARSKI Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wędrowiec |
| Technika: | akwaforta, papier |
| Wymiary: | 45,5 x 24,7 cm (wymiary grafiki) 54 x 38 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowany na płycie (w odbiciu lustrzanym) l.d.: "Wojnarski" Opisany ołówkiem p.d.: "21/4 - 4 odbito z płyty org Jana Wojnarskiego" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |