JAROSZ WALCZAKOWA-BUDZICZ Janina

JAROSZ WALCZAKOWA-BUDZICZ Janina BIOGRAFIA

Kolędnicy (1993)

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:39 x 29 cm (w świetle oprawy)
45 x 34,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "J.M. Jarosz"
Datowany p.d.: "1993"