KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina

KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina BIOGRAFIA

Ideogramy

Technika:gwasz, akwarela, papier
Wymiary:43,5 x 53 cm
71 x 79,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "J. Kraupe"