BENEDYKTOWICZ Janusz

BENEDYKTOWICZ Janusz BIOGRAFIA

Pejzaż z okolic Krakowa (1936)

Technika:olej, płyta
Wymiary:34 x 53 cm
42,5 x 62 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "Kraków 1936 | Janusz Benedyktowicz"