BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

Czarna rękawiczka (ok. 1930)

Technika:olej, deska
Wymiary:22 x 27 cm
42,8 x 46,6 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: “JMBrzeski | “Czarna rękawiczka””
Na odwrocie pieczątka paryskiego sklepu z artykułami malarskimi: “MATERIÉL | POUR ARTISTES | SADRON | 52, Rue Vavin, PARIS-VI”

Praca reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Janusz Marja Brzeski 1907-1957. Rysunki i obrazy, Kraków 2013, s. 2.

PROWENIENCJA:
- rodzina artysty.

Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK]