BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

Przy papierosie

Technika:tusz, papier
Wymiary:19,5 x 13 cm (w świetle passe-partout)
44 x 37 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "J.M.B."
Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Brzeskiego świat w symbolach i obrazach (Kraków; s. 66).

PROWENIENCJA:
- zakup od rodziny artysty,
- kolekcja Jerzego Kurczyny.