BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przy papierosie |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 19,5 x 13 cm (w świetle passe-partout) 44 x 37 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "J.M.B." Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Brzeskiego świat w symbolach i obrazach (Kraków; s. 66). PROWENIENCJA: - zakup od rodziny artysty, - kolekcja Jerzego Kurczyny. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |