BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

Niedziela (1927)

Technika:tusz, papier
Wymiary:17 x 14 cm
46,5 x 38 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "JMB. 1927"
Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Brzeskiego świat w symbolach i obrazach (Kraków; s. 10).

PROWENIENCJA:
- zakup od rodziny artysty,
- kolekcja Jerzego Kurczyny.