BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

W pejzażu (1927)

Technika:tusz, ołówek, papier
Wymiary:20,6 x 18,8 cm
46,5 x 38,4 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "JMB 1927"
Opisany na odwrocie l.d.: "lenistwo"
Na odwrocie szkic postaci.
Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Brzeskiego świat w symbolach i obrazach (Kraków; s. 11).

PROWENIENCJA:
- zakup od rodziny artysty,
- kolekcja Jerzego Kurczyny.