BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W pejzażu (1927) |
| Technika: | tusz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 20,6 x 18,8 cm 46,5 x 38,4 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JMB 1927" Opisany na odwrocie l.d.: "lenistwo" Na odwrocie szkic postaci. Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Brzeskiego świat w symbolach i obrazach (Kraków; s. 11). PROWENIENCJA: - zakup od rodziny artysty, - kolekcja Jerzego Kurczyny. | |