BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

Na drodze

Technika:tusz, papier
Wymiary:16,3 x 16 cm (w świetle oprawy)
39 x 36,8 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "jMB"
Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Janusz Marja Brzeski (1907-1957) artysta prawdziwy (Kraków; s. 48).

PROWENIENCJA:
- zakup od rodziny artysty,
- kolekcja Jerzego Kurczyny.